Відгуки про компанію Дніпропетровський комбінат харчових концентратів
- Тарас Л.
Замовив 27 позицій, все прийшло все сподобалось
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПетр Л.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Людмила А.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaольга К.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергій Г.
Все чудово. Дуже смачна кава.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАндрій Л.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Олена Ф.
замовляли з чоловіком палички різні
дуже вигідно по ціні якщо порівняти з магазином навіть з урахуванням доставки дуже вигідно брати на сімʼю такі смаколики
в цілому дуже задоволені тільки не поклали одну пачку яку замовляли дуже хотіли спробували солодкий чилі смак снеків замість нього поклали сметану та цибулю
можливо людський фактор
але трохи настрій зіпсувався бо хотіли прям всі солоні палички спробувати
все прийшло в коробці не помялося
доставка була швидкою замовляли укр поштою поставила 4 бали - Угода на маркетплейсі Prom.uaМаксим Г.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСветлана М.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТетяна У.
Все супер! Дякую за Вашу працю! Успіхів у продажах! ;0)
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
